flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Додаток № 1

до Положення про забезпечення доступу

до публічної інформації у

Київському апеляційному господарському суді 

 

 

 

 

 

 

 

ПОРЯДОК

взаємодії Київського апеляційного господарського суду з представниками засобів масової інформації

 

 1. Взаємодія Київського апеляційного господарського суду (далі - Суд) з засобами масової інформації (далі – ЗМІ) відбувається відповідно до Конституції України, законів України "Про судоустрій і статус суддів", "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні у засобах масової інформації", "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про друковані засоби масової інформації", "Про телебачення і радіомовлення", "Про інформаційні агентства", Положення про Апарат Київського апеляційного господарського суду та цього Положення.
 2. Організація роботи із взаємодії Суду з представниками ЗМІ здійснюється прес-секретарем Суду.
 3. Відвідування судових засідань Суду представниками ЗМІ здійснюється без попередньої акредитації за пред’явленням службового посвідчення, а представниками іноземних ЗМІ – за акредитованою карткою, виданою у прес-службі Міністерства закордонних справ України, крім випадків проведення закритих судових засідань відповідно до процесуального законодавства.
 4. Представники ЗМІ, як і інші учасники судового процесу та особи, присутні на відкритому судовому засіданні, можуть використовувати портативні аудіо-технічні засоби відповідно до законодавства.
 5. Проведення в залі судових засідань фото- і кінозйомки, теле-, відео-, звукозапису із застосуванням стаціонарної апаратури, а також транслювання судового засідання допускається за рішенням Суду при наявності згоди на це осіб, які беруть участь у справі.
 6. Представники ЗМІ, присутні на судовому засіданні, мають дотримуватися загальних правил поведінки у судовому засіданні, вимог процесуального законодавства, не порушувати права інших осіб, не заважати відправленню правосуддя.
 7. Акредитація представників ЗМІ на офіційні заходи у Суді, за межами судового розгляду, здійснюється на кожен захід окремо, шляхом складання відповідальною особою Суду відповідних списків.
 8. Списки представників ЗМІ, які висловили бажання бути присутніми на відповідному заході, складаються на основі телефонних, письмових, надісланих електронною поштою заявок із зазначенням імен та прізвищ представників ЗМІ, які вони представляють, і в часових межах, визначених у прес-анонсі.
 9. Інформування представників ЗМІ про заходи, які проводитиме Суд (урочисті збори, прес-конференції, міжнародні зустрічі тощо) відбувається шляхом завчасного розміщення на офіційному веб-сайті Суду прес-анонсів.
 10. У разі якщо кількість представників ЗМІ, які виявили бажання акредитуватися на захід, перевищує наявну кількість місць у приміщенні, де відбувається захід, відповідальною особою Суду з поясненням цієї причини може бути припинено акредитацію.
 11. Представники ЗМІ повинні дотримуватись Правил пропуску осіб у приміщення та транспортних засобів на територію Київського апеляційного господарського суду.
 12. Висвітлення діяльності Суду у ЗМІ відбувається також шляхом розсилання відповідальною особою Суду відповідних повідомлень у друковані та електронні ЗМІ.