flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відбулась друга зустріч Робочої групи із забезпечення доступності судів для осіб з інвалідністю

24 березня 2017, 09:59

Вчора, 23 березня 2017 року, пройшла друга зустріч Робочої групи із забезпечення доступності суду та судової процедури для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в місті Києві, до складу якої входять і представники Київського апеляційного господарського суду.

Серед основних питань, що піднялись під час заходу, стало виокремлення передових аспектів реорганізації судової гілки влади в даному напрямку, в тому числі, в архітектурній та транспортній сферах.

Наголосили й на необхідності унормування інформаційної складової ресурсів судів – приведення сайтів установ у відповідність до вимог Постанови Кабміну від 26.09.2013 №730. Також учасники групи зазначили важливість реорганізації сайтів в напрямку розробки програмного забезпечення для людей із вадами зору і слуху.

До наступних першочергових завдань Групи виокремили необхідність проведення тренінгів для працівників суду, до обов’язків яких входить взаємодія із відвідувачами в реалізації прав та законних інтересів осіб з інвалідністю.

Також, за київськими судами апеляційної інстанції були закріплені громадські організації для консультацій та досягнення поставлених цілей. Зокрема, Київський апеляційний господарський суд спрямований на активну співпрацю із ВГО «Асоціація інвалідів-спинальників України».

Наступна зустріч Групи, на якій будуть затверджені положення плану «Стратегія – 2017», заплановано на наступний місяць із додатковим трансляційним супроводом онлайн.