flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Новини законодавства

19 травня 2014, 18:01

 

Набрав чинності Закон України від 17.04.2014 року №1226-VII «Про внесення змін до статті 35 Господарського процесуального кодексу України щодо підстав звільнення від доказування» (оприлюднений 07.05.2014 у газеті "Голос України" № 88).

Відповідно до вказаного Закону, статтю 35 Господарського процесуального кодексу України викладено в наступній редакції:

«Стаття 35. Підстави звільнення від доказування.

Обставини, які визнаються сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі, можуть не доказуватися перед судом, якщо в суду не виникає сумніву щодо достовірності цих обставин та добровільності їх визнання.

Обставини, визнані судом загальновідомими, не потребують доказування.

Обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, крім встановлених рішенням третейського суду, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.

Вирок суду в кримінальному провадженні або постанова суду у справі про адміністративне правопорушення, які набрали законної сили, є обов’язковими для господарського суду, що розглядає справу про правові наслідки дій чи бездіяльності особи, щодо якої ухвалений вирок або постанова суду, лише в питаннях, чи мало місце діяння та чи вчинене воно цією особою».

Відділ організаційного забезпечення роботи суду та розгляду звернень